Terapia biorezonansowa jest pewną formą fizjoterapii. Za pomocą programu wbudowanego w urządzenie, słabe pole elektromagnetyczne z częstotliwością zdrowego organu wpływa na niego i przywraca do normalnego trybu działania. Tak, więc, w chorym narządzie powstaje zjawisko rezonansu, z uwagi na osiągnięty efekt zdrowotny.

Diagnostyka biorezonansowa jest kompleksową analizą ludzkiego ciała (chesz sprawdzić jesteś z Łodzi sprawdź gabinet BIOANNA, dzięki czemu niemal natychmiast można zidentyfikować istniejące ludzkie choroby i dolegliwości, ich przyczyny, jak również przyczynić się zapobiegania powstawaniu nowych. W krótkim czasie dana osoba otrzymuje informacje o sobie, które są lepsze od wszystkich innych metod tradycyjnych badań lekarskich. To pomaga lekarzowi ustalić prawdziwe przyczyny choroby i wybrać odpowiednie leczenie.

Czy biorezonans pomaga znaleźć źródło choroby?

Słowa diagnostyka biorezonansowa wiele osób już słyszało, a niektórzy nawet natknęli się na tę metodę diagnozowania organizmu. Jednak większość ludzi uważa te badania za sceptyczne, ponieważ termin biorezonans uważany jest za pseudonaukowy a tak naprawdę biorezonans pomaga znaleźć źródło choroby.

Aparat do diagnostyki biorezonansowej rejestruje promieniowanie człowieka, a dokładniej jego organów, tkanek, poszczególnych komórek, chromosomów, enzymów i hormonów, mikro i makroorganizmów takich jak: wirusy, mikroby, bakterie, grzyby, pierwotniaki, robaki.

Metoda ta umożliwia badanie procesów zachodzących zarówno wewnątrz samych komórek, jak i w przestrzeni międzykomórkowej. Całe promieniowanie jest usuwane przez urządzenie bez wpływu na ciało ludzkie, co pozytywnie odróżnia tę technikę od analizy krwi, ultradźwięków, zdjęć rentgenowskich, tomografii komputerowej.

Programy leczenia:

 • Odtruwanie organizmu, czyli wydalanie toksyn, bakterii, wirusów, robaków, grzybów.
 • Antystres, czyli redukcja stresu i normalizacja snu.
 • Aktywna ochrona, ponieważ zapobiega chorobom np. nieżytowi dróg oddechowych, przywraca odporność organizmu.
 • Eliminowanie bólu o różnym podłożu chorobowym.
 • Otyłość czyli przyspieszenie utraty masy ciała, regeneracji metabolicznej.
 • Eliminowanie dolegliwości kręgosłupa (osteochondroza).
 • Terapia antytytoniowa tzn. pomaga rzucić palenie.
 • Regulacja pracy narządów takich jak: przewód żołądkowo-jelitowy, układ krążenia, układ moczowo-płciowy itp.

W jaki sposób biorezonans rozróżnia choroby od stopnia ich nasilenia?

Każda komórka, każdy organ, ma swoje unikalne fale. Urządzenie do biorezonansu jest dostosowane do faktu, że:

 • Drgania częstotliwości komórek zdrowych i chorych różnią się.
 • Każda choroba ma swój własny zestaw częstotliwości.
 • Program komputerowy porównuje odebrany sygnał od badanej osoby z dostępnymi drganiami podobnych dolegliwości w swojej bazie danych, a tym samym wybiera najbliższą opcję.
 • Stopień zaawansowania choroby określa program, w oparciu o intensywność odbieranego sygnału.

Ogromnym plusem tego badania jest to, że ujawnia on nawet niewielkie odchylenia od normy. Pozwala to na szybkie zwrócenie uwagi na problem zdrowotny i uniknięcie występowania chorób. Na przykład prawdopodobieństwo rozpoznania raka u człowieka za pomocą diagnostyki biorezonansowej określa się w ciągu 2-3 lat, zanim ten fakt zostanie wykryty podczas tradycyjnego badania lekarskiego.