Jeżeli planujesz wynająć czekoladową fontannę, z pewnością nie będzie z tym problemu, bowiem w najpotężniejszym medium jakim jest Internet, dosłownie roi się od takich ofert. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki hasło, na przykład fontanny czekoladowe i przeglądać strony jakie nam się wyświetliły.

W naszym interesie i obowiązku jest podanie wymiaru pożądanej fontanny, bowiem może być ona mała, średnia lub też duża, oraz wybrać rodzaj czekolady jaki chcielibyśmy aby spływał z fontanny. Na ogół firmy wynajmujące takie urządzenia mają do zaoferowania czekolady mleczne, białe oraz ciemne, mniej popularne, jednak równie pyszne są czekolady płynne o smaku pomarańczy, karmelu, truskawki oraz przykładowo cappuccino. Od nas także zależy, czy zażyczymy sobie samo urządzenie wraz z instrukcją obsługi, czy też z osobą obsługującą i zajmująca się dekoracją takowego urządzenia. Firmy z długoletnim stażem, cieszące się na rynku prestiżem, najczęściej w cenie fontanny oferują także podświetlany podest, który nadaje fontannie jeszcze większego uroku.

W zależności od miejsca organizowania imprezy, urządzenie to możemy odebrać sami lub za pośrednictwem kuriera. Fontanny czekoladowe to przepis na udaną imprezę, z pewnością nikt nie przejdzie koło nich obojętnie.